thechris napisał(a):

|
Co do Sikroskiego... zabawne jest to, że Wisła posiada chyba najbardziej defensywnego napastnika w lidze, który mecz kończy na lewej obronie i Bunoze - najbardziej ofensywnego środkowego obrońcę, który kończy mecz na lewym skrzydle. Ktoś powie futbol totalny a ja twierdze, że to totalny chaos.
|
Ktoś powie, że to futbol normalny (powrót ze stałego fragmentu), a to, co piszesz, to totalny chaos.
Grałeś kiedyś w piłkę po jedenastu na spalone?