emj10 napisał(a):

Cały ten wywód miałby jakiś sens i byłby czymś więcej niż kilkoma poprawnie ułożonymi zdaniami gdyby nie jeden szczegół, który burzy całą tą koncepcję. Wczoraj napisałem pierwszy post w tym temacie od 23.04.2012. Zatem jeśli chodzi o taką regularność to słaby ze mnie omnibus, który zamiast na lewo i na prawo indoktrynować innych moimi teoriami o Smoleńsku robi sobie pół roku przerwy. Za taką obsuwę ze trzy razy zwolniliby mnie z działu trolli internetowych młodzieżówki PO
|
emj10 napisał(a):

Też nie jeżdżę na Wisłę do Krakowa z powodów obiektywnych, więc coś naś jednak łączy (ups byłem w Krakowie w weekend jak wracałem z Przeworska, ale to chyba się nie liczy).
|
Sorry kolego nie przypominam sobie abym wpisywał Ciebie do jakiejkolwiek młodzieżówki etc.
Odnoszę się do serii postów z ostatnich dni i nic poza tym.
A ja ostatnio na WIśle byłem jesienią na meczach LE, na Standard dojechać nie mogłem ..... Na meczu we Wrocławiu Wisły zaś byłem ;-)