Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.10.2012, 11:07
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Mamy najlepszy w lidze duet defensywnych napastników.
W Hattricku by się sprawdzili, żeby dopakować pomoc.
Niestety na żywo to się nie bardzo sprawdza

Ja jestem zdania, że musimy zacząć grać jednym/zbliżonym ustawieniem. Nie można w każdym meczu zestawiać nowej drużyny, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji miernych wykonawców. Później na boisku wygląda to tak, jakby się spotkali po raz pierwszy.

Oczywiście Orbit na trybuny.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując