dynek.pl napisał(a):

Wlasnie qrwa, niech ten Melikson w koncu wroci na srodek pod napastnika - ile mozna czekac.
Mieszamy w tym skladzie i mieszamy, ciagle szukanie nowych wariantow, a Melikson caly czas na skrzydle, a przeciez najwiecej dawal temu zespolowi gdy gral w srodku.
|
Trenerzy mieszają, bo Wisła ma jeden wielki problem - brak skrzydłowych. Będą mieszać, aż może ktoś zaskoczy i zacznie wrzucać piłki na głowę Genkowa (ten w grze kombinacyjnej jest bezużyteczny). Nie ma Małeckiego, nie ma Kirma, na ich miejsce nie sprowadzono nikogo, a dodatkowo okazało się, że żaden z pomocników w kadrze nie nadaje się na ich pozycje.