DevilMayCry napisał(a):

|
A ja Was zaskoczę i napiszę, że po Jadze, dałbym Sikorskiemu jeszcze pograć. Bardziej mi się podobał (walka, zapierdalanie, cofanie się), aniżeli Genkov w ostatnich 3 jego meczach.
|
No to mamy kolejnego - po Genkovie - "walczącego" napastnika. Problem w tym, że to nie sekcja judo ani bokserska.
Rozumiem jednak, że pisanie o strzelaniu bramek w kontekście Sikorskiego jest bez sensu, stąd teksty o "zapierdalaniu" i "walce". Pytanie - co z tego ma drużyna?