Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22464
Stary 24.10.2012, 13:35
O co chodzi z tymi piłkarzami Legii? Z młodym Kosowskim jeszcze się domyślam, a z Rzeźniczakiem i jego fejsem to o co lata? Czyżby to, że zamiast przykładać się do gry i bycia prawdziwym facetem lansuje się na fb w kolorowych metro ciuszkach?
What's new?

Odpowiedz cytując