Dobra dobra rusofilu. Polacy mają w dupie czy kogoś to obchodzi. Nas to obchodzi. Może poza Tobą i resztą komuchów którzy woleli by sobie ogryźć język niż powiedzieć cokolwiek prawdy o rosji.
Naukowcy których jako marny humanista nie pasz prawa oceniać wykazali badaniami, że to co mówiłeś dwa lata temu rok temu i dalej powtarzasz to brednie. Opowiadanie ze się mylą bo "są pisowscy" dowozi tylko jednego

.