Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19717
Stary 24.10.2012, 12:09
Drozd lepiej leć do smoleńskiego. Tam lepiej wypadasz, a i z pysiem możesz pogadać na podobnym poziomie

Jakbyś miał chociaż tą maturę to nie pomyliłbyś MFW z BŚ, a jest tak jak sam widzisz... choć to nie mój problem.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.10.2012 o godz. 12:11.