Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2464
Stary 24.10.2012, 11:49
emj10 napisał(a):Wyświetl post
"Chociarz" wydaje mi się, że wiara w to co Ci powie Gazeta Polska albo w co Ci każe wierzyć Macierewicz z Nowaczykiem i naczelnym Kaczyńskim jest na podobnym poziomie do tego w co wierzą pysio i inni. Nie w warstwie politycznej, ani ludzkiej, a w warstwie dowodowej, gdyż jedni zrobili raport pomijając wiele ważnych czynników, a drudzy zrobili doświadczenia i postawili wnioski nie mając dostępu do materiału dowodowego. Jedno i drugie jest tak samo pewne jak to, że jutro będzie upalny słoneczny dzień, a ludzie będą się wylegiwali na plaży we Władku.
Co za brednie . Gdybyś zamiast powielać propagandę, zaczął myśleć, choć może Cię przeceniam, to byś wiedział że ktoś taki jak Nowaczyk może swoim słowem stanowić dowód. Tak jak większość z naukowców biorących udział w konferencji. Ponieważ mają wiedzę i kompetencje, które wraz z prawami fizyki i matematyki stanowią bezsporne narzędzie rozstrzygające, taki ktoś nazywa się biegły, czyli dobrze obeznany z danym zagadnieniem. Takich "biegłych" w różnych dziedzinach była cała sala. Porównywaniem ich do "ekspertów" komisji Millera wystawiasz sobie świadectwo, dla zaznajomionych z Twoją twórczością o dawna znane .

Jak mawia przysłowie "mądrej głowie, dość dwie słowie" dlatego nie było najmniejszego problemu żeby udowodnić fałsz zawarty w raporcie komisji cudaka. Brzoza urywająca skrzydło jako główna przyczyna katastrofy została obalona. Dodatkowo zaprezentowano dowody że samolot nie mógł uderzyć w ziemię w całości. Brak krateru, brak wyraźnego pasa wyciętego zagajnika, niezwykłe rozczłonkowanie kadłuba. Pokazano że przemilczano część nagrań rejestratorów, pokazano ze ze względu na rodzaj uszkodzeń poszycia kadłuba wszystko wskazuje na wybuch wewnątrz samolotu, jeszcze w powietrzu. Taki przebieg katastrofy wyjaśniałby wiele niewyjaśnialnych faktów. A wszystko to na postawie zdjęć danych z rejestratorów, praw fizyki, wiedzy i doświadczenia.

Jeżeli ktoś ma ochotę dyskutować to potrzebuje analiz wyliczeń porównań fachowej wiedzy. Dlatego chętnych nie ma, tylko wyskakuje jeden z drugim leming i zwyczajnie sie ośmiesza "w imię sprawy" .

Po to cudak oddał ruskim śledztwo i dowody, żeby teraz lemingi mogły bredzić "nic nie wiadomo bo nie ma dowodów" ? Żałosne.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując