|
Sikorski jeśli już to na skrzydle - czyli ewentualnie wygląd linii pomocy powinien wyglądać tak:
Wilk Chrapek Melikson w środku na skrzydłach Sikorski i Iliew
Przynajmniej nie będzie się Sikroski pętał po polu karnym i wspomagał obrońców rywala.
Przypomnę, że przełamanie Wisły za Maaskanta nastąpiło przede wszystkim przez poprawę gry w obronie i dzięki fartownemu Dżihadowi na świętej ziemi.... Biorąc pod uwagę lekką progesję gry zespołu w ostatnich 2 meczach to w przypadku wymiany de facto 1 ogniwa - bezproduktywny Garguła - być może wrócimy do gry. Mamy szczęście, że tej jesieni nie gramy dodatkowych wiosennych kolejek, i jeżeli Kulawik dotrwa do zimy i solidnie przygotuje zespół do gry na wiosnę pod względem motorycznym to biorąc pod uwagę poziom ligi bez problemu poprawimy swoje miejsce w tabeli. Jeżeli chodzi o puchary - jedyna droga na dzień dzisiejszy dla Wisły to PP, ale tam trzeba grać lepiej niż w meczu z Wartą.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|