AS82 napisał(a):


Towarzystwo wzajemnej adoracji pod wodzą Macierewicza ,rzeczywiście klękajcie narody...
|
Naukowcy nie tylko z polskich uczelni o uznanych nazwiskach a z drugiej strony anodiny, millery, lisy, hypkie czyli wyznawcy teorii "pancernej brzozy" . Nic dziwnego, ze nie chcieli zawalczyć naukowo na obliczenia. Chyba nie dziwne, że tamta strona (sowieciarska) nie ma ani jednego profesora, który spróbowałby bronić raportu Millera ale naukowo. Każdy z nich wie , że skompromitował by się szybko.