|
Potrzebuję zrobić w Hucie / Śródmieściu zdjęcie do paszportu. Oczekuję rozsądnej ceny, żeby mi dali wybrać np z trzech wersji tę jedną, na której wyszedłem najmniej do dupy. Zdjęcia od razu do wywołania (choć to chyba standard teraz), potrzebuję jutro już działać z paszportem. Jakieś propozycje szczególnie godne uwagi ?
|