Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2449
Stary 23.10.2012, 17:58
jak na razie mamy 5 opinii z 18. Pojawi sie tekstowa relacja, to sie przeczyta. a tak, to nie ma sie do czego odniesc.

aha, Witakowski mówił wyrażnie o wybuchu, ale także wypadku. Żadna z osób nie powiedziała nic o zamachu. To tak na marginesie.
Odpowiedz cytując