Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1564
Stary 23.10.2012, 16:54
ja mam pytanie odnośnie tego gainera Vitalmax - Whey Pro Gainer 2.
chce wiedzieć jak w smaku( który najlepszy bo zastanawiam się nad wanilia), rozpuszczalność i oczywiście jak efekty itd. proszę o odpowiedz osoby które go brały albo coś na jego temat wiedzą bo na forach można przeczytać różne informacje. z góry dzięki.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując