Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 23.10.2012, 15:39
Remis biore w ciemno a moze przełamiemy sie na tak trudnym terenie jak ten w Łodzi? Jezeli bedziemy grali tak jak z Jagiellonia to wszystko jest mozliwe.
Odpowiedz cytując