emj10 szkoda klawiatury na ciebie, płaczka który wraz z innym liże dupki na tym forum, aby tylko być dobrze postrzeganym

wazeliną śmierdzi z daleka.
Ja Kosę bronię w tym rozumieniu, że nie powinno się wylewać pomyj na piłkarza Legii na innym forum, co ci to daje? Czujesz się lepiej?

Lubisz się podlizywać? Zachowujesz się identycznie jak Kosa gdy grał w Lechii i ci wygrali z nami.
Na forum Legii też mu się dostało ode mnie, jego ubiór tak samo jak ubiór Rzeźnika to profanacja. Tyle tylko, że ja to robiłem tylko i wyłącznie u nas, a ty latasz jak mała sarenka i wylewasz żale. Ale co kto lubi
szprotson porównanie Kosy do chórzysty - bezcenne. Żal komentować

zacznijmy od tego, że chórzysty nikt by nawet nie dopuścił do Żylety, nie mówiąc już o wejściu na nią

taka mała, ale subtelna różnica.