Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22459
Stary 23.10.2012, 14:46
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Kosa miał przynajmniej jaja i wytłumaczył swoje zachowanie na Żylecie. Wiadomo, że nie będzie idolem na Łazienkowskiej, ale aż tak przesranego jak tu niektórzy próbują wykazać to nie ma. Gdyby było aż tak źle i nic miałoby mu nie pomóc, to nie zostałby wpuszczony na Żyletę na gniazdo tylko wyniesiony na kopach. Więc żadna pielgrzymka na Jasną Górę nie jest mu potrzebna.

Nie ma to jak wyzywanie piłkarzy Legii na forum Wisły. Jaki by piłkarz Legii nie był to jest to trochę żenujące. Masz coś do niego, to pisz to na forum Legii, a nie wylewasz żale nie wiadomo gdzie. Zachowujesz się właśnie jak jakiś podwórkowy mazgaj, a dziwisz się zachowaniu Koseckiego
szok.
dobrze ze Kaczorowski nie miał jaj bo by jeszcze wytłumaczył swoje zachowanie i by nie miał przesrane...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując