Nehiar napisał(a):

Czyżby jednak Kulawik nie był opcją "długofalową" jak powiedział nasz kochany łysek ? Oczywiście to tylko jakieś dziennikarskie z kosmosu wzięte informacje, ale jednak ... Nie zdziwie sie ani trochę, a powiem więcej podejrzewam, że trener się zmieni na 99% w zimie, a może nawet wcześniej.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ez_oferte.html
|
Pół rundy jak na Wisłę to już długofalowa strategia.
Galonek napisał(a):

|
Z całym szacunkiem, ale na słabszą niż nasza ligę, to co trzeci kibic w przedziale wiekowym 20-30 lat, który pojawił się w sobotę na meczu z Jagiellonią, byłby dobry. Cwetanowi rażąco brakuje szybkości i to na poziomie, który w ekstraklasie stanowi minimum minimum. Dlatego nie ma żadnego pożytku z jego niezłych umiejętności, ponieważ z takim brakiem dynamiki i szybkości jaki prezentuje, nie jest w stanie wygrać żadnego pojedynku.
|
Amen kuwa, ludzie to zaczynaą zauważać wreszcie.