Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.10.2012, 13:19
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Bez sensownego napastnika (lub też bez napastnika w formie... jedno i drugie ma dla nas podobne konsekwencje) możemy się co najwyżej spodziewać remisu.
Taka prawda, nie mamy napastników, ci boczni atakujący to też popierdółki są.
Przed sezonem kłopoc bogactwa iluto my niemamy tych napastników, - 6, co tam 7 ! . Rzeczywistość brutalnie weryfikuje naszych asów.
Potrzebny ktoś jak Brożek w formie, wtedy byśmy te punkty zdobywali.

Jeszcze jedna sprawa miałem rację, że na R22 kto przyjedzie tak nie ciśnie z tematem, nie wiadomo z czego to sie bierze, ale taka Lechia czy Jaga mogły atakować, a stały, zadowolone przy 0:0. Tylko R22 to jakaś szansa na punkty, bo na własnym boisku przeciwnik już gra odważniej, przyciśnie. A wtedy wiadomo, kocioł, głupie błędy i wybijanka na uwolnienie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.10.2012 o godz. 13:25.
..
Odpowiedz cytując