TRNKRN napisał(a):

|
Bez sensownego napastnika (lub też bez napastnika w formie... jedno i drugie ma dla nas podobne konsekwencje) możemy się co najwyżej spodziewać remisu.
|
Taka prawda, nie mamy napastników, ci boczni atakujący to też popierdółki są.
Przed sezonem kłopoc bogactwa

iluto my niemamy tych napastników, - 6, co tam 7 ! . Rzeczywistość brutalnie weryfikuje naszych asów.
Potrzebny ktoś jak Brożek w formie, wtedy byśmy te punkty zdobywali.
Jeszcze jedna sprawa miałem rację, że na R22 kto przyjedzie tak nie ciśnie z tematem, nie wiadomo z czego to sie bierze, ale taka Lechia czy Jaga mogły atakować, a stały, zadowolone przy 0:0. Tylko R22 to jakaś szansa na punkty, bo na własnym boisku przeciwnik już gra odważniej, przyciśnie. A wtedy wiadomo, kocioł, głupie błędy i wybijanka na uwolnienie.