Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60498
Stary 23.10.2012, 12:29
Widzisz - tylko zanim zostaniesz się bezwartościowym grajkiem, który rzekomo nic nie zarabia, podpisujesz wcześniej kontrakt przychodząc do klubu jako wartościowy zawodnik, a sam twierdzisz, że tacy na słabe finanse nie narzekają. Co do Jaliensa, to niestety trafiasz nieco kulą w płot, bo to był gość, który miał w perspektywie albo zakończyć karierę, bo nikt Go nie chciał, albo błysnąć CV i dać się załapać do Wisły. To nie był gość, który tam się nie łapał do składu - to był gość, który na tamtym rynku był skończony. Nie miał wyboru Holandia - Polska, więc gra, gdzie gra. Arboleda ? Płakał o kontrakt, bo z Polski nie pójdzie do znaczącej ligi ze statusem gwiazdy, więc nie może liczyć na dobry kontrakt; to proste. Mieliśmy mówić o pełnowartościowych graczach z mocnych lig, którzy szukają wyzwań w u Nas rezygnując z gry w lepszych ligach, a nie o emerytach, którzy chcąc grać muszą grać tylko u Nas ( Jaliens) bądź o tych, którzy stąd intratnego wyjścia już nie mają ( Arboleda). Prześledź proszę ostatnie lata Ekstraklasy i powiedz, ilu takich tutaj przyjechało, którzy robią różnicę. Średnio jeden na sezon..?
Odpowiedz cytując