jakkfk napisał(a):

|
Przekonałeś mne. P. Wasserman nie ma racji, myli się we wszystkim.
|
czy wszyscy PiSowcy maja problem ze zrozumieniem zdań pisanych? To chyba jakaś wasza przypadłość. Możliwe, że to wpływ dzieciństwa i brak mleka.
do rzeczy: Oceniłem jej postawę i sposób wypowiedzi. Ty zaś oczekujesz zgodności lub nie, z jej tezami. Zrozumiano czy prościej wytłumaczyć?