Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22454
Stary 23.10.2012, 10:36
bofff napisał(a):Wyświetl post
Irytujące
Ale jeśli kogoś winić to siermiężną ligę a nie zawodnika
W jego wypadku to raczej wina naszych znachorow z koziej dupy i .......nietego Kucharskiego. Lekarze na Legii niszcza kariery, tak to wyglada.


PS: Tak, Kosecki jest *** tak samo jak Kubus Facebook Rzezniczak


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując