bofff napisał(a):

Irytujące
Ale jeśli kogoś winić to siermiężną ligę a nie zawodnika
|
W jego wypadku to raczej wina naszych znachorow z koziej dupy i .......nietego Kucharskiego. Lekarze na Legii niszcza kariery, tak to wyglada.
PS: Tak, Kosecki jest *** tak samo jak Kubus Facebook Rzezniczak
