Może mi ktoś pomóc z tym podpisem pod postami? Siedzę nad tym od rana i nic nie mogę zrobić. Jeśli mam wczytać plik z komputera o rozmiarze 19,5 kb lub 100x500 pikseli to wychodzi mikroskopijny. A gdy chcę wrzucić linka do "option 1" to od którego momentu go wkleic w to okno? (Mój link to
http://zapodaj.net/b05eb4e9bb2d9.jpg.html)