|
Takich Uche, czyli facetów nie mieszczących się w 18 dobrych klubów z dobrych lig jest na pęczki. Powiedz mi jednak, czemu mają woleć Wisłę niż ławkę np. Lyonu czy Sportingu ? Pieniądze tam raczej lepsze, zaaklimatyzowany, zazwyczaj ciekawszy kraj i warunki do życia, poziom piłkarski bez komentarza - więcej się nauczysz tam na treningu, niż tutaj w rytmie meczowym. Myślisz, że gdyby dziś zaproponowano przeprowadzkę np. Szewczykowi do ligi somalijskiej za mniejszą kasę gwarantując jednak, że będzie grał, to będzie się chłopaczyna rwał do wyjazdu..?
|