Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.10.2012, 00:04
W odróżnieniu od Jagiellonii, która bała się przejść z piłką środkową linię (nie wiedząc czemu?) to Widzew od czasu do czasu pewnie zaatakuje i pewnie będą problemy. Wisła będzie dodatkowo osłabiona obecnością Quioto i Sobolewskim stąd obstawiam 1:0 dla Widzewa i kolejny nudny mecz bez historii.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Po prostu komuś musi iść, jak komuś idzie to jest w lepszej sytuacji jak komuś nie idzie. Amika ma mecze w których robi sytuacje i strzela bramkę a gra mizernie (np. Bełchatów) ma też mecze, że gra totalną padake (Lechia) Sezon jest taki jak rok temu, i trzeba liczyć, że odpalimy.
1. Legia Warszawa 28 50
2. Śląsk Wrocław 27 50
...
8. Korona Kielce 27 37
9. Zagłębie Lubin 28 35
10. Wisła Kraków 27 30
10. Jagiellonia Białystok 27 30
10. Lechia Gdańsk 27 30
13. GKS Bełchatów 27 27
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 27
...
Tabela za okres 25 października 2011 - 23 października 2012

Od roku Wisła punktuje średnio 1,1pkt/mecz czyli na poziomie Jagi czy Podbeskidzia. Od roku... I nagle ma "odpalić"? Z czego? Kim? Coś się zmieniło w klubie? Mam na myśli coś istotnego a nie zmianę jednego pionka na drugiego (czyt. trenerów).
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.10.2012 o godz. 00:30.
Odpowiedz cytując