bridgeburner napisał(a):

te transfery to jak rouzmiem sa propozycje na1 lige jak juz spadniemy?
bo skoro bierzemy tylko z zespolów beadcych nizej w tabeli to po to zeby grać na jeszcze nizszym poziomie?
|
A jak byśmy przewodzili w tabeli i by wymienił jakichkolwiek zawodników z drużyn z miejsc 2-8 co byś napisał ?
Bez sensu, w beniaminkach i spadkowiczach można znaleźć sensownych zawodników.