Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.10.2012, 20:54
Co do obrony to ja bym jej nie zmieniał ale ... Bunozie znów tam coś się urwało więc pewnie Fredka wróci.
Co do Czekaja to jego sposób biegania przesłania niektórym że jest on dosyć skuteczny, zwłaszcza w grze głową i wyprzedzaniu .... i nie zapominajmy ile ma lat.
Co do ataku: wstawianie Quioto od razu po długim niebycie w drużynie to raczej nie w stylu Kulawika i chyba zacznie Genkov (ewentualnie Sikorski).
Na dziś najbardziej brakuje nam skutecznego napastnika bo sytuacje zaczynamy stwarzać ...

Chciałbym też zwrócić uwagę na to co powiedział po meczu Frankowski: że w grze Wiślaków widział niepewność - brak wiary we własne umiejętności.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 22.10.2012 o godz. 20:59.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując