Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22448
Stary 22.10.2012, 20:35
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ta liga jest chujowa i to ze najmniej chujowa w tej chwili jest Legia nie jest dla mnie zbyt pozytywne.
To jest przykre...
Spoko, wasz zarząd opchnie w zimowym okienku 2-3 piłkarzy bo budżet nie dopięty to się dostosujecie do reszty. Są jednak drużyny, które też nieźle grają (np. Górnik i Polonia). Zobaczymy jednak na koniec sezonu jak to będzie.
Odpowiedz cytując