kreseq napisał(a):

Ta liga jest chujowa i to ze najmniej chujowa w tej chwili jest Legia nie jest dla mnie zbyt pozytywne.
To jest przykre...
|
Spoko, wasz zarząd opchnie w zimowym okienku 2-3 piłkarzy bo budżet nie dopięty to się dostosujecie do reszty. Są jednak drużyny, które też nieźle grają (np. Górnik i Polonia). Zobaczymy jednak na koniec sezonu jak to będzie.