ToTylkoJa napisał(a):

|
Podbeskidzie zrobiło głupotę z tym zwolnieniem trenera. Kasperczyk wykonywał tam dobrą robotę, a że trafił im się teraz trudny okres, no cóż bywa.
|
Też uważam ,że jest to dobry trener. Solidny i chodzący twardo po ziemi. Lepszego nie trafią. Jak wezmą sobie Liczkę, Kafarskiego czy Probierza to leżą. Chociaż Liczka z tej trójki wydaje się być najlepszy. Kafarski i Probierz są dla mnie fenomenem, w tym sensie że ludzie się jeszcze na nich decydują, w ogóle że biora ich pod uwagę.