Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22447
Stary 22.10.2012, 20:27
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie zrobiło głupotę z tym zwolnieniem trenera. Kasperczyk wykonywał tam dobrą robotę, a że trafił im się teraz trudny okres, no cóż bywa.
Też uważam ,że jest to dobry trener. Solidny i chodzący twardo po ziemi. Lepszego nie trafią. Jak wezmą sobie Liczkę, Kafarskiego czy Probierza to leżą. Chociaż Liczka z tej trójki wydaje się być najlepszy. Kafarski i Probierz są dla mnie fenomenem, w tym sensie że ludzie się jeszcze na nich decydują, w ogóle że biora ich pod uwagę.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując