Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26374
Stary 22.10.2012, 18:16
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ?

Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem.
Ile gęb tyle opini Polecam Brauny serii 3. Coś lepszego od serii 1, cena ok. 200 zł, polecam zasilanie sieciowo-akumulatorowe, widziałem ostatnio w Bedronkach chyba za 170 zł.
Poczytaj o golarkach Brauna serii 1, 3 i 5. Wybierzesz sam.

Co do philipsów to miałem ale 2 głowicową i tu może był błąd?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując