TSWalos napisał(a):

Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ?
Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem.
|
Ile gęb tyle opini

Polecam Brauny serii 3. Coś lepszego od serii 1, cena ok. 200 zł, polecam zasilanie sieciowo-akumulatorowe, widziałem ostatnio w Bedronkach chyba za 170 zł.
Poczytaj o golarkach Brauna serii 1, 3 i 5. Wybierzesz sam.
Co do philipsów to miałem ale 2 głowicową i tu może był błąd?
