Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 22.10.2012, 16:42
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Ja ma swoją teorię. Uważam, że nasz obecny rząd wie co się stało pod Smoleńskiem, że był wybuch tylko nie chcą, aby to wyszło na światło dzienne bo co wtedy Potwierdza się, że był wybuch/zamach i jaka powinna być reakcja polskiego rządu wypowiedzenie wojny Rosji, a wiadomo, że nie mamy czym walczyć dodatkowo obecne pokolenie lamusów pewnie zawinęło by się z kraju itp, same nie korzyści więc decydenty polskie nie chcą dojść do prawdy nawet jeśli nie maczali w tym palców.
W obecnym czasie wojny o takie sprawy sie nie prowadzi . Sa embarga, utrudnienia , blokady etc. Także spokojnie i nie straszyć ludzi
Druga sprawa eksplozja nie równa sie jeszcze zamachowi- jeden z naukowców pokazywał na przykładzie innego samolotu awarię ukladu zasilania które jest w skrzydle. Zwarcie spowodowalo zapłon palwa i wybuch.
Mogłoby tak być przypadkowo lub nieprzypadkowo ale na razie trzeba do tego spokojnie podchodzić
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując