Wizard napisał(a):

Do tej pory konferencja jest miażdżąca. Wszystko wskazuje na eksplozje w powietrzu.
Jestem bardzo ciekaw jak zareaguje Szpeniu, który jak pisał - z utęsknieniem czekał na konferencję (i dobrze ).
|
Szpeniu ?

Zmieni temat na ....in vitro jak Tusk. Chyba nie przypuszczasz, że w odpowiedzi posłuży sie ekspertyzami takich sław naukowych jak Anodina, wojewoda Miller czy Tomasz Lis
