For_FuN_ napisał(a):

|
Tutaj wynik moze byc tylko jeden...Widzew zgarnie bez problemu 3 pkt, bo maja pilkarzy ktorym chce sie przede wszystkim biegac 90 minut(i dlatego zajmuja takie miejsce w tabeli). Remis uznam za sukces.
|
Lechii też chce się biegać? zajmują wysokie miejsce w tabeli, a jakoś nie widziełem, żeby im się w meczu z nami chciało...
Po prostu ta liga jest popierd**** w ....u sezon, nic nie wychodzi, sędziowie nas jebią co mecz, jak gramy najlepsze spotkanie, to nie ma też boiskowego farta. Trzeba cierpliwie czekać. Widzew jak i każda drużyna łącznie z Amiką i Legią chuja grają... nic specjalnego. Po prostu komuś musi iść, jak komuś idzie to jest w lepszej sytuacji jak komuś nie idzie. Amika ma mecze w których robi sytuacje i strzela bramkę a gra mizernie (np. Bełchatów) ma też mecze, że gra totalną padake (Lechia) Sezon jest taki jak rok temu, i trzeba liczyć, że odpalimy. Jak to się stanie przy braku zmiennych niezależnych(kontuzje, sędziowie), to w przeciągu kilku kolejek wrócimy do czuba.