Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22442
Stary 22.10.2012, 14:44
Proud napisał(a):Wyświetl post
No właśnie.

My po sprzedaży 5-6 najlepszych zawodników mamy skład, który mógłby mieć problemy w I lidze...
Spokojnie w lecie odchodzi kolejny hurt zawodników, więc to co piszesz jest w niedługiej perspektywie bardzo prawdopodobne...
Odpowiedz cytując