Proud napisał(a):

No właśnie.
My po sprzedaży 5-6 najlepszych zawodników mamy skład, który mógłby mieć problemy w I lidze...
|
Spokojnie w lecie odchodzi kolejny hurt zawodników, więc to co piszesz jest w niedługiej perspektywie bardzo prawdopodobne...