|
Ten Widzew mimo, że ma dwa razy tyle punktów co my to wrażenia na mnie nie robi. Typowa Polska piłka kopana. Jak się zepniemy to punkt można z Łodzi wywieźć przy farcie nawet wygrać. Przy założeniu oczywiście że nasze pseudo gwiazdki wyjdą na mecz z nastawieniem, że są kopaczami z małymi umiejętnościami, a nie ligowymi gwiazdami.
|