Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.10.2012, 14:40
Ten Widzew mimo, że ma dwa razy tyle punktów co my to wrażenia na mnie nie robi. Typowa Polska piłka kopana. Jak się zepniemy to punkt można z Łodzi wywieźć przy farcie nawet wygrać. Przy założeniu oczywiście że nasze pseudo gwiazdki wyjdą na mecz z nastawieniem, że są kopaczami z małymi umiejętnościami, a nie ligowymi gwiazdami.
Odpowiedz cytując