|
"Jeszcze o godz. 13.00 prezes Marek Glogaza unikał pytań o przyszłość trenera Kasperczyka, mętnie tłumacząc, że nikt w klubie nie może czuć się pewnie - od zwykłego pracownika po samego prezesa. Przed chwilą jednak podano już oficjalnie, że zarząd klubu rozwiązał umowę z Robertem Kasperczykiem.
Tymczasowo zastąpi go drugi trener Andrzej Wyroba, jednak w kuluarach padają nazwiska potencjalnych następców Kasperczyka, m.in. Michała Probierza, Wernera Liczki, Tomasza Kafarskiego."
źródło Beskidzka24.pl
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|