wolfy napisał(a):

Tak, tylko że oni - dzięki szkółce - mają kim zastąpić sprzedanych. Poziom trochę spadnie, ale oni raczej nie.
Co więcej, za jakiś czas na tych młodych też coś tam zarobią.
|
No właśnie.
My po sprzedaży 5-6 najlepszych zawodników mamy skład, który mógłby mieć problemy w I lidze...