Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.10.2012, 13:27
Może lepiej wreszcie postawić na Urygę w środku pola. Generalnie byłbym za tym, żeby jednak Jaliens do końca swojego kontraktu grał jako defensywny pomocnik. Uryga przy Jaliensie mógłby się wiele nawet na tej pozycji nauczyć. Podobnie Czekaj przy Głowackim. Bunoza na lewej to dobre rozwiązanie. Na prawej obronie postawiłbym jednak na Jovanovica. W środku pola uzupełnieniem mógłby być ofensywny Melikson. Na skrzydłach Szewczyk i ewentualnie ten Iliev. Jako najbardziej wysuniętego postawiłbym na Sikorskiego, bo myślę, że intensywne stawianie na niego w pierwszej jedenastce jednak przyniesie nam korzyści.

Boguski i Quioto to mogą być ewentualnie zawodnicy wchodzący z ławki. Podobnie Genkov. Liczę na to, że przy podmęczonych rywalach i Quioto i Genkov zrobią różnicę. Cel jednak powinien być jeden - jak najdłużej utrzymywać się przy piłce, być na zero z tyłu, ale z przodu w końcu musi coś wpaść. Na Widzewie można liczyć na przełamanie.
Odpowiedz cytując