Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.10.2012, 13:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Fakt - nie może być tak żebyśmy zagrali identycznym zestawieniem obrony dwa mecze pod rząd. Jeszcze by się ze sobą zgrali, a wtedy nie mielibyśmy już takich emocji...
słaby piłkarz czy sie zgra czy sie nie zgra, dalej będzie słabym piłkarzem.

Równie dobrze można pisac ze mamy słabą skuteczność bo atak jeszcze sie nie zgrał.

Garguła jest tutaj nie wiem już który sezon, a nie rozumie sie z nikim.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując