wolfy napisał(a):

|
Fakt - nie może być tak żebyśmy zagrali identycznym zestawieniem obrony dwa mecze pod rząd. Jeszcze by się ze sobą zgrali, a wtedy nie mielibyśmy już takich emocji...
|
słaby piłkarz czy sie zgra czy sie nie zgra, dalej będzie słabym piłkarzem.
Równie dobrze można pisac ze mamy słabą skuteczność bo atak jeszcze sie nie zgrał.
Garguła jest tutaj nie wiem już który sezon, a nie rozumie sie z nikim.