szprotson napisał(a):

|
nie no Jaliens i Bunoza to dla mnie pewniaki. Jedyne nad czym bym sie zastanowił to Chavez za Głowe/Czekaja.
|
Fakt - nie może być tak żebyśmy zagrali identycznym zestawieniem obrony dwa mecze pod rząd. Jeszcze by się ze sobą zgrali, a wtedy nie mielibyśmy już takich emocji...
Czekaj jest marny, Chavez też. Każdy z nich może w dowolnym momencie coś odwalić, więc zamiana większego sensu nie ma.