Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2012, 13:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie no Jaliens i Bunoza to dla mnie pewniaki. Jedyne nad czym bym sie zastanowił to Chavez za Głowe/Czekaja.
Fakt - nie może być tak żebyśmy zagrali identycznym zestawieniem obrony dwa mecze pod rząd. Jeszcze by się ze sobą zgrali, a wtedy nie mielibyśmy już takich emocji...
Czekaj jest marny, Chavez też. Każdy z nich może w dowolnym momencie coś odwalić, więc zamiana większego sensu nie ma.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2012 o godz. 13:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując