Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.10.2012, 12:49
Co nas tak interesuje obrona (!?), to z ofensywą mamy problem, może ten Quioto ją trochę rozrusza, choć ja bardziej liczę na ducha zespołu który zespoli Kulawik, oraz na wykorzystanie błędów w obronie rywali. Pressing, walka i to tylko może dać sukces czyli potrzebne nam 3 punkty, na ładą grę nie liczę (choć jakiś indywidualny przebłysk mile widziany), ale dla uspokojenia sytuacji w klubie na punkty tak, bo są one nam potrzebne jak tlen tonącemu.
Odpowiedz cytując