|
Senior Member
Offline
|
|
Marszałek napisał(a): 
|
Bardzo istotny punkt zdobyliśmy wczoraj w konteście walki o spokojny ligowy byt. Kamień z serca mi spadł gdy Korona dostała dwójkę od Górnika,bo gdyby wygrała byłoby tak sobie. Kogoś tu cieszy zwycięsto Poznania nad Zagłębiem, i słusznie,bo tym samym miedziowi spokojnie ulokowali się na dnie tabeli. Trzeba przyznać, że kolejka ułożyła sie dla nas nie najgorzej.
|
Ale czasy nastały...
|
|