Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22437
Stary 22.10.2012, 12:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bardzo istotny punkt zdobyliśmy wczoraj w konteście walki o spokojny ligowy byt. Kamień z serca mi spadł gdy Korona dostała dwójkę od Górnika,bo gdyby wygrała byłoby tak sobie. Kogoś tu cieszy zwycięsto Poznania nad Zagłębiem, i słusznie,bo tym samym miedziowi spokojnie ulokowali się na dnie tabeli. Trzeba przyznać, że kolejka ułożyła sie dla nas nie najgorzej.
Ale czasy nastały...
Odpowiedz cytując