Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19711
Stary 22.10.2012, 12:22
wszystkim partiom powinno zależeć na tej kasie z UE. PO ma zapieprzać i lobbować ścieżką dyplomatyczną z innymi krajami EU i sie dogadywać, a PiS ma zapierdzielać i naciskać torysów na zostawienie takiego budżetu jak jest.

To jest w interesie 38 milionów Polaków, a nie jakiś ziutków z PO czy PiS. Wali mnie czy to będzie klapa PO, a kapitał polityczny zgarnie PiS. Wali mnie to. Ta kasa musi być i tyle. Jak nie to spierdalać. Wszyscy z sejmu.