Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.10.2012, 11:02
Liczę na powrót Quioto napastnika z takim stylem nam brakuje(wygrywanie pojedynków jeden na jeden)

Jeżeli Sobolewski będzie gotowy to do pierwszego składu niech wskakuje a Wilku na ławke odpoczynek dobrze mu zrobi.

Zagrałbym tak:

Pareiko
Bunoza Głowacki Czekaj Jovanovic
Iliev Sobolewski Chrapek Melikson
Genkov Quioto

Czekaj mnie nie przekonuje ale nie ma sensu zmieniać stopera niech juz grają z Głowackim.

+zmiany Szewczyk w 70 minucie za zmęczonego Ilieva
Wilk w 70 -80 minucie za Sobolewskiego(bo pewnie 90 minut nie wytrzyma po kontuzji)
Odpowiedz cytując