|
Liczę na powrót Quioto napastnika z takim stylem nam brakuje(wygrywanie pojedynków jeden na jeden)
Jeżeli Sobolewski będzie gotowy to do pierwszego składu niech wskakuje a Wilku na ławke odpoczynek dobrze mu zrobi.
Zagrałbym tak:
Pareiko
Bunoza Głowacki Czekaj Jovanovic
Iliev Sobolewski Chrapek Melikson
Genkov Quioto
Czekaj mnie nie przekonuje ale nie ma sensu zmieniać stopera niech juz grają z Głowackim.
+zmiany Szewczyk w 70 minucie za zmęczonego Ilieva
Wilk w 70 -80 minucie za Sobolewskiego(bo pewnie 90 minut nie wytrzyma po kontuzji)
|