Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19706
Stary 22.10.2012, 10:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie PiS -u taktycznie w porządku ale ciekawe co by oni robili na miejscu PO wiedząc, że nie są nawet pionkiem w tej grze. Tusk obiecał, bo ten facet już tak ma, ale nie przewidział, że sytuacja w Europie będzie tak hujowa, .....

A z drugiej strony PiS naciskając na PO w sprawie kasy z Unii zyskuje, i punktuje, ale tez jest to działanie krótkowzroczne.
Sorry, ale narracją ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu była kwestia uzyskania 300 mld dotacji z UE na lata 2014-2020.
To PO i Tusk wyraźnie grał tą kartą w trakcie kampanii twierdząc, że tylko jeden Tusk i jego koledzy śą w stanie dokonać tego w przeciwieństwie do Kaczyńskiego i jego kolegów.

Teraz natomiast wychodzi, że kolejna "obiecanka" Tuska nie wychodzi i znowu winnym jest PiS - bo przecież się nie stara i jest bierny na tym polu.

Mam również złą wiadomość dla PeDeTa - kolejne złożone obiecanki w "2 exposee" do rzeczywistości mają się jak pięść do nosa: skoro BGK ma przejąć jakąś część aktywó Skarbu Państwa, to ta część nie może być przeznaczona do prywatyzacji w budżecie na 2013 rok. NIe da się zjeść ciastko i mieć ciastko.
Pieprzenie PDT w bambus w tym przypadku ma jedynie zasypać "dziurę sondażową" czy powstrzymać trend spadkowy w sondażach. Niestety słupki nawet jeśli dzisiaj podskoczą to ostateczny efekt rozliczenia nowych obiecanek może być zdecydowanie gorszy od aktualnego.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!