Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7957
Stary 22.10.2012, 09:59
Cytat:
W sobotę, na meczu z Jagiellonią pojawił się były szkoleniowiec Białej Gwiazdy Werner Liczka. Wraz z innym czeskim coachem Bohumilem Panikiem obejrzał on zawody z trybuny E.

Widziałem już Wisłę w tym sezonie, w potyczkach z Piastem Gliwice i Lechią i muszę stwierdzić, że jest ekipą, która ma niestety spore problemy z grą w ataku. Wiślacy sporo tracą też bramek. Jest to drużyna i personalnie i mentalnie inna, niż ta z którą mogłem przy Reymonta pracować. Ale Wisła to też marka, więc na pewno klub wydźwignie się z obecnej sytuacji.

Trener odniósł się też do tego, iż nie bał się postawić siedem lat temu na ligowego debiutanta Jakuba Błaszczykowskiego, kosztem swojego rodaka Vidliczki. Kuba to super chłopak z super mentalnością. Miał drybling, dynamikę, chęć pracy, rozwoju, super realizował założenia taktyczne. Dodatkowo był pozytywnie nastawionym do życia, uśmiechniętym człowiekiem. Nie dziwię się, że zaszedł tak daleko. Proszę go serdecznie pozdrowić.
WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując