|
Ja na miejscu Kulawika postawiłbym na Szewczyka, w miejsce Orbita. Wiadomo, że nie wbije gola jak Orbit z rzutu wolnego, ale przynajmniej dwie, trzy akcje pociągnie i może mu coś wpadnie... Gumożujek to już nawet ambicji nie ma...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|