Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.10.2012, 09:07
kiedyś w takim tamacie (tj. przeciwnik z miasta fabrycznego) napisałem (...) cała Łódź i zostało to źle odebrana, bo dostałem bana. Tym razem już tak nie napisze, z obawy przed banem
edit by FraMat: i dobrze...

W Łodzi najgroźniejszy Kaczmarek i zaciąg za 1.200 pln. Do tego nawet nieźle łapał im burak Mielcarz.
Z racji na dosc duza ilosc młodych piłkarzyków, licze za Ivica nawinie z 2x kogoś w polu karnym i będzie bramka.
Jakby jeszcze udało sie Gargułą i Wilka wyeliminowac ze składu to juz byłbym pewien 3 punktów.
Licze w końcu na celny soczysty strzał na bramke przeciwnika
Ostatnio edytowane przez FraMat : 22.10.2012 o godz. 09:32.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując