|
Bez sensownego napastnika (lub też bez napastnika w formie... jedno i drugie ma dla nas podobne konsekwencje) możemy się co najwyżej spodziewać remisu. Obrona zaczęła grać równiej, a w ostatnim meczu Gordan i Kew pokazali, że potrafią grać jako boczni obrońcy, w przeciwieństwie do Frederiksena i Burligi. Kluczową sprawą w Łodzi będzie to jak zagra nasza pomoc. Niestety gra Garguły ani Wilka nie wróży nic dobrego, w ostatnim meczu byli prawie niewidoczni (no, może oprócz bezsensownych kanonad w trybuny tegio drugiego), Melikson z Chrapkiem i Iliewem nie zapewniają nam bramek... Obstawiam remis.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|