|
do tego trzeba dodać, że nasz stadion składa się z 4 niezależnych trybun więc byłby to chyba pierwszy, tego typu, w pełni zadaszony obiekt. Jesli dodamy do tego, że między wschodnią a parkiem Jordana nie ma miejsca na żadne nowe konstrukcje, to zaprojektowanie takiego dachu było by chyba bardzo trudne a trzeba jeszcze pamiętać, że po ewentualnej przebudowie mogłyby sie pojawić problemy ze stanem murawy, bo podczas projektowania stadion miał być z założenia "otwarty"
|